3 Adam | O Ses Türkiye Skeci Full

O ses türkiye yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta dayine dop dolu bir programla izleyicisiyle buluştu. O ses türkiye şarkıyarışmasını izleyenler yine bol kahkaha dolu unutulmayacak sürpriz bir bölümlekarşılaştılar. O ses türkiye nin juri üyelerinde sürpriz isimler vardıMurat Boz Dışında Ebru Gündeşi ,star tv den yayınlanan 3 adam isimli programınve eski çok güzel hareketler ekibinin Oğuzhanı oynarken Hadiseyi yine aynıekipten İbrahim ve Gökhanı ise Eser Yenenler Oynadı. Star tv de yayınlanan 3 adam programının bu haftaki konuğuMurat Boz du ve Programın sunucuları Eser ,oğuzhan ve ibrahim o ses türkiyeyarışması bu haftaki yeni bölümünü bir skeç tadında birlikte sundular. Muratboz aynı kalırken Hadise rolünü yapan İbrahim , Gökhan rolünü yapan EserYenenler ve Ebru Gündeşi oynayan Oğuzhan yaptıkları skecle tüm Türkiye yikahkahalara boğdular. O ses Türkiye Skeci 3 adamlı yeni bölümü müthiş espirileresahne oldu. O ses türkiye yarışmasının bu haftaki yeni jürisi Oğuzhanlı EbruGündeş , Hadiseli İbrahim ve Gökhanlı Eser yenenler ve değişmeyen Murat Bozlubu haftaki bölümü özeti ve videosu online habergazete.com sitemizde. 3 adam programı konuğu Murat Boz , Eser Yenenler Oğuzhan Koçve İbrahim ile birlikte müthiş bir gece ziyafeti sundular.  3 adam show programı her hafta olduğu gibi buhaftada yine Murat boz ile birlikte ekranları başındakileri ve sahneye gelenseyircileri bol kahkahaya boğdular. Programın asıl bölümü ise ibrahim eser veoğuzhan ın o ses türkiye yarışmasına katıldığı ve skeç olarak sunduklarısahneydi.

İbrahim Hadise olursa – Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırladığı O Ses Türkiye parodisi seyirciyi kahkahaya boğdu. Star TV’de yayınlanan 3+1 programı konsept değiştirerek Acun Medya şemsiyesi altında 3 Adam ismiyle yeniden ekranlara geldi. Programın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi yapıldı. Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yer aldığı parodide, Eser Gökhan’ı, İbrahim Hadise’yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş’i oynadı. Özellikle Eser’in Gökhan taklitleri ve İbrahim’in Hadise tiplemesi seyirciyi kahkahaya boğdu. O Ses Türkiye yeni sezon yeni jüri yeni yarışmacıları ile ilgiyle izleniyor. O Ses Türkiye son bölümünde Murat Boz’un Ali Köse’yi ikna edebilmek için ingilizce Lütfen Beni Seçdemesi herkesi kahkalara boğdu. İşte o sahneler…

O Ses Türkiye yarışmasına Londra’dan katılan Ali Köse seslendirdiği All Night Long ( Lionel Richie ) şarkısıyla jüri üyelerinden tam puan aldı. 4 jüri üyesinin de döndüğü Ali Köse için kapışma başladı ve jüri üyeleri takımların katmak için herşeyi denediler. O Ses Türkiye yarışmasına katılan yarışmacılar, jüri üyelerini seçerken daha çok kendi tarzlarına hangiler daha yakın ise onu seçerler. Ali Köse’nin Hadise’nin takımına katılma sebebi ise İngilizceyi iyi bilmesi ve daha rahat anlaşabileceklerini düşünmesi oldu. Murat Boz Ali Köse’yi takımına katmak için ingilizce konuşması herkesi güldürdü. Hadise’nin Ali Köse ile yorum yaparken bir ara İngilizce konuşması Murat Boz’u harekete geçirdi ve Ali Köse’ye Please select me demesi herkesi kahkalara boğdu. Sonuçta Ali Köse Hadise’nin takımına katılmaya karar verdi. Murat Boz yine sahneye girerek Zaten tipi de bir garip demesi seyircileri güldürdü.

3 Adam | O Ses Türkiye Skeci Full

Bir Cevap Yazın

Facebook icon-twitter youtube google